Aktualności

Dlaczego planowanie jest ważne?

Czy pamiętasz kiedy się chodziło do szkoły, albo na studia? Zawsze był plan – prawda ? Dokładnie się wiedziało jakie będą zajęcia, o której godzinie. Co należny na nie przygotować, bądź jakie będą sprawdziany.

Tak samo jest w naszym życiu. Planujemy coś co chcemy zrobić, osiągnąć i idziemy zgodnie z tym planem, kiedy go nie mamy dryfujemy jak statek po oceanie bez mapy. Dokładnie to przedstawiłam w nagraniu, gdzie na tablicy pokazuje jak człowiek żyje kiedy nie ma planu i kiedy go ma. Obejrzyj sobie go >>> TUTAJ

Wiesz, że 80 % ludzi na świecie nie planuje swojego życia ? Ale za to planują każdy wolny weekend jeśli takowy mają albo wakacje, wtedy zawsze jest plan. A co z życiem ? Czy naprawdę chcesz by życie Ci się przydarzało, zamiast samemu nadać mu tor ?

Posłuchaj w podcaście o tym jak to jest, oraz możesz również przeczytać artykuł, gdzie pokazuje jak zapisane cele mają moc – zobacz >>> TUTAJ .

Jeśli chcesz otrzymać cały kurs „Planowania Celów ” gratis, oraz inne rzeczy w prezencie o wartości 120 zł – otrzymasz je w kursie „Jak uwierzyć w Siebie?” – zobacz >>> TUTAJ

Marzenie – to cel z datą realizacji …

Podcast możesz również przesłuchać na Google Podcasts, Anchor oraz YouTube

Cały podcast przesłuchasz na Spotify >>> TUTAJ