Aktualności

Marzenie to cel z datą realizacji!

„Marzenie to cel z datą realizacji” Pomyśl o czym marzysz, czego byś chciał i kim chcesz być?  

„Wyobraźcie sobie statek wypływający z portu. Trasa podróży jest  dobrze zaplanowana i wszystko jest nakreślone na mapie. Kapitan i załoga dokładnie wiedzą dokąd płyną, jak długo potrwa rejs, gdzie będą ewentualne przystanki, przeładowania towarów. Mają jasno określony cel. W 99 przypadkach na 100 dotrą tam, gdzie na początku chcieli dotrzeć, ponieważ wiedzieli dokładnie jak to zrobić. A TERAZ Wyobraź sobie  inny statek , BARDZO podobny do tego pierwszego z tym, że ani kapitan, ani załoga nie wiedzą dokąd chcą płynąć i gdzie zmierzają. . Nie istnieje żaden port docelowy, żaden kierunek rejsu, żaden cel. Po prostu uruchamiają  silniki i płyną w sina dal.  I jak myślisz co się z tym statkiem stanie? Jeśli  uda się mu w ogóle wypłynąć z portu, to albo zatonie, albo osiądzie na mieliźnie, albo uderzy w skałę i po prostu zatonie. Nie dopłynie donikąd, ponieważ nie ma wyznaczonego celu"

Dlatego tak ważne jest to, że gdy już masz marzenie zaplanuj je dobrze, czyli wyznacz cele, które sprawią, że osiągniesz to o czym marzysz”

Dlatego już dziś zapraszamy Was  21 grudnia w poniedziałek o godzinie 20.00 na darmowe szkolenie online "Jak zaplanować cele na 2016 roku, tak aby się zrealizowały"

Daniel Kubach przedsiębiorca kilku spółek, Anioł Biznesu, multimilioner podzieli się z Tobą swoją wiedzą i przestawi Ci jak zaplanować swoje  cele na 2016 rok tak, aby się zrealizowały, oraz  przedstawi jakich technik użyć, aby osiagnąć to czego pragniesz!

To wszystko na http://lekcjewartemiliony.pl/

Podczas godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Jak marzenia przekuć w cele?

Jak zrobić aby cele zrealizowały się szybciej?

Co zrobić kiedy mimo planów nie realizujesz swoich celów

 

Zapraszamy już dziś!

http://lekcjewartemiliony.pl/

Ustaw sobie przypomnienie w telefonie, naklej kartkę na komputerze, zapisz w swoim kalendarzu. Zrób to dla siebie już dziś!

Spraw aby, to czego pragniesz stało się rzeczywistością!

 

 

 

 

Zdjęcia