Aktualności

Sekret Sukcesu ? Czyli Jak osiągnąć sukces według Alexa Mortona?

 

Alex Morton – człowiek sukcesu. Dziś ma 29 lat i osiągnął międzynarodowy sukces.

W wieku 24 lat został milionerem i pomógł innym ludziom dojść do pierwszego miliona. Prosto z USA w Warszawie  dla Polaków opowie o tym co zrobić, aby odnieść sukces, być człowiekiem spełnionym i kochać życie.Jest przykładem nie tylko wspaniałego lidera, ale i człowieka, który pragnie pomóc innym w zmianie swojego życia na lepsze.

 Wcześniej Alex nauczył się, że jedynym sposobem na bogactwo w umyśle, ciele i duchu jest praca dla siebie i budowanie własnego imperium. Nie wystarczy zrobić coś raz, by to trwało do końca, trzeba nad tym pracować każdego dnia. Rozwijać się i działać! Nie stać biernie i czekać na szczęście. Pielęgnować swoje myśli, wartości, wybierać sprzyjające uczucia i odpowiednich ludzi. Wszystko co nieprzychylne Twojemu umysłowi i ciału – odrzucić.

Dlaczego wielu osobom, którym pomógł dojść do miliona nie powiodło się dalej, a On osiąga kolejne sukcesy ? Pieniądze, prestiż i sukces dla niektórych ludzi, którym Alex pomógł osiągnąć sukces stały się dla nich celem, a gdy go osiągnęli poprzestali na działaniu. Nie wiedzieli co mają zrobić ze swoimi pieniędzmi i dalszym życiem, co sprawiło, że niektórzy z nich milionerami niestety już nie są. Wygodne życie, brak zabezpieczenia finansowego, brak miejętności zarządzania finansami sprawił, że pieniądze się skończyły.

Dlatego rozwój, Twój rozwój i wzięcie odpowiedzialności , 100 % odpowiedzialności za swoje życie i finanse przyniesie Ci sukces. Można zarobić pieniądze i wielu umie to zrobić, niestety niewielu umie je mądrze pomnożyć, tak by to one pracowały dla nich, a nie całe życie oni dla pieniędzy.

Alex urodził się w rodzinie przedsiębiorczej, gdzie jego rodzice wychowywali go w rozwoju i duchu biznesu. Wiedział, że wiele zależy od niego – inaczej mówić wszystko. Jak sam mówił w wieku 18 lat nie miał nic i był na dnie. Ile 18 latków dzisiaj myśli o tym by dojść do miliona, i 6 lat później tego dokonać ? Nie wspominając już o tym, że większość ludzi nigdy nie zrobi swojego miliona, nawet pół.

Co jest jego sekretem ?

 Po pierwsze rodzina – jak już było wspomniane, rodzina która ugruntowała go na sukces.

 Po drugie sam zaczął szukać ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i chciał podążać ich drogą. Był związany z Marketingiem sieciowym i tam odniósł spektakularny sukces.

 Wielu uważa, że MLM to naciąganie, ściema i nigdy się za to nie wezmą, nie mając świadomości, że w ciągu 30 ostatnich lat, to właśnie w MLM wykreowało najwięcej milionerów. Takie osoby jak Robert Kiyosaki, czy Donald Trump wspierają, inwestują i mówią o tym, że jest to droga do wolności i zmiany swojego życia. Niestety wielu ludzi jest ignorantami i nigdy nawet nie zagłębili się w ten temat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po trzecie inwestuje w nieruchomości, największe rynki finansowe na świecie i ciągły rozwój – Siebie. Jego mentorem i bezpośrednią osoba z którą pracuje jest Bob Proctor – znany z filmu „The Secret” – polecam zresztą obejrzeć ten film.

 

 Po czwarte pojazd, firma, przedsięwzięcie, projekt – z którą możesz ruszyć ku drodze do swojego sukcesu i wolności finansowej. To również ludzie, którzy już tam są, maja wyniki i mogą Cię tego nauczyć, pokazać i pomóc. Bo jeśli jedna osoba już czegoś dokonała, każdy może to zrobić i Ty też.

Jak mówi Alex „możesz być przeciętnym, nic nie mającym człowiekiem i nie ważne gdzie dziś mieszkasz, co posiadasz i ile zarabiasz, bo jeśli masz pragnienie sukcesu to zrobisz to – tak jak JA!” Nigdy nie był najmądrzejszym dzieciakiem w klasie, ani najszybszym dzieciakiem w piłce nożnej, ale zawsze ciężko pracował.

Jest wdzięczny za to, że dorastał w domu, w którym starano się jak najlepiej, nie było innej opcji. Jego rodzice zawsze zachęcali i naciskali jego i młodszą siostrę, Maddie tak mocno, jak to tylko możliwe, aby dawali maksymalny wysiłek. Jego tata nigdy nie ukończył studiów, ale został multimilionerem. Bo nie papier jaki masz w ręku jest ważny, a wysiłek włożony w to co robisz, Twoja konsekwencja, działanie, samodyscyplina i wytrwałość w drodze po Twoje cele.

 Dlatego nie ważne jakim człowiekiem byłeś do tej pory i ile miałeś, ważne jest co chcesz mieć, kim chcesz być i co osiągnąć teraz. Bo to co dzisiaj robisz, kreuje Twoje jutro, twój tydzień i kolejny rok. Podejmij wyzwanie, zacznij i konsekwentnie idź do celu. Alex chce Ci w tym pomóc byś miał możliwość wykreowania lepszego życia.

 Już 26 października w Warszawie będzie na żywo mówił o możliwościach dzisiejszego świata. I Ty możesz skorzystać i posłuchać, zainspirować się i dostać informacje JAK?

 Bilety kosztują 39 zł, a całość będzie tłumaczona na język polski.

Szczegóły TUTAJ ==>>  AlexMortonWarszawa

Czy warto ? Spytaj się siebie – bo Twoje życie jest w Twoich rękach!

 Alex dziś zarabia miliony. Jest inwestorem, coachem, mówcą, wiceprezydentem firmy IML, autorem bestsellera. Pracował dla Forbes, RollingStones. Występował w telewizji NBC, CBS Współpracuje z Bob Proctor, Gary Vaynerchuk, Grant Cardone Najmłodszy mówca w historii eventu „Go Pro” - Las Vegas Eric Worre A mimo to podróżuje po świecie i inspiruje ludzi do zmiany i pomaga im wejść na inną, lepsza drogę w życiu.

Czy warto więc przyjść i posłuchać tego człowieka ? Warto! Zawsze warto otaczać się tymi, którzy już mają to, czego Ty pragniesz. Tak możesz dowiedzieć się jak myślą, działają i co robią ludzie wielkiego formatu.

Dziś w dobie Internetu, mediów społecznościowych wielu ludzi trwoni czas na to co ich nie buduje i nie przynosi rezultatów, nie mówiąc już o tym, że nie wie jak choćby ich telefon, komputer czy dostęp do social media może przynosić im pieniądze i sprawić , że będą budować swoją wolność finansową. Alex mówi - Dlaczego nie otrzymać zapłaty za korzystanie z Facebooka, Twittera i Instagrama? Z tego, że masz swój smartfon, który może być maszynką do zarabiania pieniędzy, a nie tylko do robienia selfie.

 Wykorzystaj czas i możliwości do budowania swojego upragnionego życia. Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj  TUTAJAlexMortonWarszawa

 Jeśli nie możesz być razem z nami – zapisz się TUTAJ , aby otrzymać jako pierwszy informacje o następnych spotkaniach i wydarzeniach zarabiania i motywacji od ludzi sukcesu – Chcę Wiedzieć Więcej w Pierwszej kolejności

Zdjęcia