Aktualności

Strach ma wielkie oczy

 

Strach ma wielkie oczy – jest takie powiedzenie, które uważam, że jest prawdą, bo przecież sami często sobie wkręcamy różne rzeczy, które nigdy się nie wydarzą smiley . Ile razy tak mieliście, że baliście się czegoś mocno, a kiedy to się stało, o dziwo okazało się, że wcale nie jest tak źle – prawda ? No właśnie i o tym mowa w podcaście.

A skąd bierze się strach ? TO JEST bardzo, bardzo ważne, by się tego dowiedzieć i zacząć nad tym pracować. Ponieważ musimy znaleźć przyczynę i ją wyleczyć… Choć zawsze człowiek będzie odczuwała strach, jednak kiedy nauczymy się go pokonywać, nasza siła i odwaga wzrasta.

W podcaście dowiesz się również jaka nieświadomie straszymy nasze dzieci, a co za tym idzie, potem i one nie mają miały odwagi i wiary w siebie. Dlatego ważne jest by nie popełniać błędów, które nasi rodzice ( choć nieświadomie ) przekazali nam.

Dzisiaj Ty masz wpływ na to, by zmienić coś w sobie, oraz by Twoje dzieci ( jeśli takowe posiadasz) były odważne i miały wiarę w siebie.

Polecam przeczytać artykuł o tym czego ludzie żałowali na łożu śmierci. Tam również jest mowa o strachu – zobacz >>> TUTAJ

Podcasty ukazują się dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek – możesz je znaleźć również tutaj : Google Podcasts, Anchor, YouTube

Cały podcast przesłuchasz  tutaj na  >>> SPOTIFY

Posłuchaj, zastosuj i działaj!

A jak ja to zrobiłam mówię w KURSIE ONLINE  "Uwierz w Siebie " >>>  ZOBACZ TUTAJ