Aktualności

Ten głos w Twojej głowie, który mówi, że nie dasz rady - Kłamie!

Kiedy spotyka Cię porażka na Twojej drodze do Celu, tracisz siły, narasta zwątpienie i poczucie bezsilności… Tracisz kontrolę na tym do czego dążysz. Z pewnością poniesiesz jeszcze wiele rozczarowań i bólu. Ale właśnie w tym momencie i w tej chwili znajdź w sobie na tyle siły i zapału aby iść naprzód! Nie poddawaj się! Nie rezygnuj ze swoich marzeń!  Postanów, że to jeszcze nie koniec dopóki nie zwyciężysz. Uświadom sobie, że  to tylko chwilowe. Że dasz radę mimo tych przeciwności. Bo w chwili gdy sobie to uświadomisz nabierasz przekonania i wiary we własne siły, w chęć zrobienia tego o czym marzysz. Każda Praszka i każda przebyta przeszkoda kształtuje Twój charakter. Staniesz się silniejszy i pewniejszy siebie. Bo to co najcenniejsze jest w Tobie.

Pamiętaj – ten mały człowiek, który mieszka w Tobie i mówi że nie dasz rady – kłamie!

Jesteś w stanie to zrobić, nawet wtedy, kiedy inni nie widzą tego w Tobie, Ty musisz To zobaczyć w sobie. Nie pozwól nikomu ukraść swoich marzeń.

Jesteś Wyjątkowy. Bądź człowiekiem nie do zatrzymania, głodnym spełnienia swoich marzeń i celów, który chce żyć tak jak chce i pragnij więcej.

Możesz to zrobić – zrób TO!!!

Zdjęcia