Cześć!

Jestem Ania i fajne, że zawitałeś na moją stronę!

KIM JESTEM ?

Nazywam się Anna Antoniak i skupiam wokół siebie społeczność  Ludzie Sukcesu. Jestem  coachem, psychologiem zarządzania, pasjonatką życia i pozytywnie zakręconą kobietą, która wie czego chce. Piszę książki, które inspirują, leczą serce i duszę, napełniają miłością i dają kopniaka do działania. 

Nie jestem typowym coachem, czy typowym psychologiem, jestem terapeutą dusz, inspiratorem dobrych zmian i  działań. Moje życie przeszło ogromną zmianę, kiedy poznałam Boga. On napełnił  mnie miłością i wolnością jakiej wcześniej nie znałam, a ja dzielę się tym z innymi, łącząc psychologię i duchowość. 

CO ROBIĘ ?

Pomagam w tworzeniu lepszego i pełniejszego życia, budowaniu dobrych relacji i spokoju. Łącząc rozwój osobisty z duchowością, pomagam ludziom wyjść  z „depresji”, życiowych dołów i wznieść się wyżej, ponad swe słabości. Rozwijać się, tworzyć lepsze relacje, związki czy biznes. Na nowo odnaleźć sens życia, uzdrowić duszę i serce. 

DLA KOGO TO ROBIĘ

Dla Ciebie! Jeśli masz dość stania w swoim życiu, w tym samym miejscu, jeśli poszukujesz sensu życia, duchowości, pozytywnych zmian, czy wartościowych relacji, to zapraszam Cię do mnie. 

Jeżeli dotychczasowe szkolenia, książki, sesje, czy terapie Tobie nie pomogły i nadal czujesz pustkę, ponieważ nic się nie zmieniło w Twoim życiu, … ZAUFAJ, zmienimy to wspólnie.

GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?

Spotkać się ze mną możesz na szkoleniach stacjonarnych i online, w moich książkach, na sesjach indywidualnych i warsztatach. Każdego dnia nagrywam również dla Ciebie podcast, pt: Słowo Miłości na Dziś, które wysłuchasz na Spotify, Google Podcasts, Anchor, Apple Podcasts, oraz na YouTube.

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Ponieważ uważam, że bez względu na to, kim jesteś, gdzie jesteś oraz co w danym momencie posiadasz – jesteś ważny i zasługujesz na pełniejsze, szczęśliwsze życie. 

Dlatego od lat tworzę wartościowy fanpage  Ludzie Sukcesu, dla ponad 130.000 fanów, nagrywam materiały w formie filmów, podcastów, by przekazywać światu ponadczasowe wartości.
System edukacji i stare schematy, które są bagażem przeszłości, mają ogromny wpływ na nasze, dorosłe życie.

Jeśli nie zmieniamy jego negatywnych aspektów, powielamy wciąż błędy i przekonania poprzednich pokoleń. Nie uczy się nikogo z nas, jak być szczęśliwym człowiekiem, jak kochać i być kochanym, jak żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, wiarą i miłością. Nie uczą też nas, jak być lepszym rodzicem czy współmałżonkiem. Podobnie mnie też nie uczono, jak kochać siebie i mieć relację z żywym Bogiem.

Wiem, że drobne, pozytywne nawyki i zmiany budują Wielkie rzeczy, a to z kolei przyczynia się do następnych zmian i lepszego życia ludzi na świecie. 

 

JEŚLI ZMIENISZ SIEBIE, ZMIENI SIĘ ŚWIAT WOKÓŁ CIEBIE 🙂 

Ze mną ta podróż będzie przyjemna - ZAPRASZAM NA POKŁAD!

Przeczytaj opinie o pracy ze mną – TUTAJ