Umów się na sesje online, gdzie razem wspieramy i uczymy się Pokonywać Trudności!

 

4 sesje online w cenie 1!

Tylko 62 zł za godzinę i JAKI EFEKT!

 

 Nigdy Nie jesteś Sam/Sama! Razem Możemy Więcej!

szkolenie online twoje nowe życie

BARDZO WAŻNE!

Po wykupieniu spotkania dołączasz do spotkania poprzez link, który otrzymasz. W przypadku pakietu miesięcznego masz 4 spotkania online. Nie wykorzystane spotkania nie przechodzą na następny raz. Otrzymujesz nagrania z każdego spotkania – dostępne dla Ciebie przez miesiąc. 

CO MÓWIĄ INNI O SZKOLENIU?

OPINIA SZKOLENIE TWOJE NOWE ŻYCIE anna antoniak
OPINIA SZKOLENIE TWOJE NOWE ŻYCIE anna antoniak

Drogi czytelniku,

Jeśli jesteś gotowy, aby zmienić w końcu na lepsze swoje życie…

Chcesz zobaczyć jak działają i jakie dają rezultaty  sesje/ konsultacje, które prowadzę – To Dzisiaj Masz Taką Możliwość!

Za jedyne 64 zł otrzymujesz sesje online. Czas trwania 1:15. 

Dzięku temu, że pracujemy w grupie, uczysz się o wiele szybciej i więcej, wyciągasz wnioski i otrzymujesz 2x więcej informacji oraz narzędzi do zmiany swojego życia na lepsze!

 

Nazywam się Anna Antoniak i zapraszam Cię na pokład wraz z innymi ekspertami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. 

 

Od 9 -lat pracuję i pomagam tysiącom ludzi wejść na wyższy poziom swojego życia… I właśnie dziś pokażę Tobie jak możesz zrobić dzięku pracy ze mną na sesji online. 

 

Jeśli zmagasz się z brakiem sensu w życiu, depresją, nałogami? Chcesz poprawić  relacje, finanse i zdrowie. To idealne miejsce i moment by dołączyć do sesji online!

Podczas naszego rejsu nie tylko zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci odkryć nowe lądy Twojego wewnętrznego świata, ale również zdobędziesz ćwiczenia i wprowadzisz nowe nawyki, które są  jedną z najcenniejszych wartości. To one  pozwalą  się  Tobie rozwinąć, w wielu aspektach  życia jak na przykład: rozwój osobisty, relacje, kariera, zdrowie czy finanse.

To jest 8 tygodni wspaniałych działań i nowych  doświadczeń, ` przy tym poznasz prawdziwych ludzi, którzy przeszli już swoją drogę i podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Podejmij Decyzję Teraz  i Wejdź Wyżej!

Chcę dołączyć do sesji

Żyjemy w najlepszych czasach ludzkości, a mimo to coraz więcej  osób popada w depresje, miewa stany lękowe, czy też odbiera sobie życie. Wiele osób doznaje bolesnych  przejść, utratę bliskiej osoby czy pracy. 

Ludzie szukają ukojenia swojego bólu i rozpaczy serca, ale nie mogą go znaleźć, zakładając kolejne maski, by nikt nie odkrył prawdy. Szukają szybkich sposobów na wzbogacenie się przez co zamiast zarobić, tracą jeszcze więcej.

 Szukają miłości u niewłaściwych ludzi, wiążąc się w toksyczne relacje, zamiast najpierw uwolnić się od przeszłości i starych schematów. 

Szukają zdrowia w sztucznie produkowanych lekach i śmieciowym jedzeniu, przez co chorują, zamiast świadomie zacząć dbać o swoje ciało. 

Dołączam Do Sesji Online!

Nie ma znaczenia kim jesteś i co posiadasz…

Nie wiesz nawet co jeszcze Bóg przygotował dla Ciebie w Twoim życiu…

Jednak żeby to otrzymać, trzeba przejść drogę, nie zawsze łatwą – ale czy to co piękne nie jest warte Twojego wysiłku? 

Możesz masz 30, 40, a może 50 lat, to nie ma znaczenia, bo kolejne lata Twojego życia będą niesamowite, jeśli tylko na to pozwolisz!!!

Zobacz, co o pracy ze mną 
mówią moi klienci:

opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak

Fascynująca 40-dniowa podróż na której: 

 • Nauczysz się planować i wyznaczać swoje cele, i  wartości, które pragniesz pielęgnować w swoim życiu i stworzysz swoją mapę realizacji wyznaczonych celów;
 • Odbędziesz podróż do przeszłości, która wskaże Ci blokady, które należy usunąć, abyś mógł/ła popłynąć nową piękniejszą drogą w życiu.
 • Weźmiesz udział w walce z piratami, którzy chcą lub narzucili Ci schematy myślowe i nawyki, które nie są dla Ciebie wspierające i pozytywne;
 •  Wskażę Ci niczym kompas drogę, która wyjaśni Ci skąd  bierze się  strach i lęk  oraz  jak je  zamieniać w odwagę i działanie;
 • Weźmiesz udział w poszukiwaniach nowych lądów, które ukryte są z zakamarkach Twojej duszy, serca, wnętrzu;
 • Nauczysz  się asertywności, stawiania granic i szacunku do siebie.
 • Poznasz techniki na uwolnienie i wybaczenie, oraz zobaczysz z doświadczenia jak niewybaczenie i wybaczenie może spowodować śmiertelną chorobę i jak został uzdrowiona dzięki wybaczeniu i Lekarzowi serc.
 • Poznasz nawyki i sposób myślenia milionerów.
 • Wspólnie wypracujemy wartości, którymi chcesz kierować  się w swoim życiu, tak aby Twój statek zawsze dopłynął do celu, który obierzesz;
 • Nauczysz się  rozpoznawać  wartościowe  relacje i wychodzić z toksycznych związków. 
 • Poznasz świat oczami nastolatków i tego, co cenią u dorosłych ludzi i  rodziców, a co najbardziej jest dla nich krzywdzące w relacjach.
 • Lepiej będziesz się porozumiewać ze swoimi dziećmi i rodziną. 
 • Nauczymy się szanować siebie i stawiać granice. 
 • Zadbasz o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny.
 • Jak budować międzynarodową karierę?
 • Uwolnisz się od nałogów, które niszczą Twoje życie i zdrowie. 
 • Nauczysz się cieszyć drobnymi rzeczami i pielęgnować wdzięczność
 • Poznasz techniki psychologiczne i coachingowe, które pomogą Ci zapanować nad emocjami i stresem.
 • Zobaczysz realne przykłady ludzi, którzy wyszli z  życiowych trudności a dziś sami inspirują i pomagają innym.
 • Doświadczysz duchowej przemiany i poznasz jak działa ten świat, oraz to jak bardzo jest on realny i może albo pomagać w Twoim życiu albo je niszczyć. 
 • Zobaczysz przykłady wyjścia z długów i cudów, które dzieją się kiedy wierzysz.

Młody Żeglarz

Alexander – Odważny nastolatek, który uwielbia podróże,

dobre jedzenie i żarty. 

 

TEMAT – Życie oczami nastolatka i relacje z dorosłymi

Jak Będzie Wyglądała Nasza Podróż?

 • Wypływamy 01 KWIETNIA i kończymy 9 MAJA 2024. Czterdzieści dni, wspaniałej podróży po Twoje Nowe Życie i Realizację Marzeń.
 • Spotkamy się na żywo 2 razy w tygodniu o godzinie 20:30: poniedziałek i czwartek. Spotkania będą trwały ok 1 GODZINY D0 1,5 godziny.
 • Pracujemy wspólnie na żywo w danym w różnych obszarach. Następnie zapraszany jest nasz Wspaniały Żeglarz, który będzie się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą  w tej dziedzinie.
 • Dostajesz merytoryczną wiedzę, psychologiczną – coachingową, przykłady z życia oraz doświadczanie innych osób, które są ekspertami i przeszły ją tę drogę.
 • Otrzymujesz karty pracy, zadania, ćwiczenia, które będą potrzebne do wspólnych  działań jak i Twojej indywidualnej pracy.
 • Raz na dwa tygodnie spotykamy się na żywo, na serii Pytań i Odpowiedzi  (sesje online/mentoring) gdzie będzie można zadać mi pytanie/ zagadnienie /dany problem z którym się zmagasz.
 • Codzienne wsparcie społeczności na zamkniętej grupie na Facebooku.Dodatkowe
 • Dodatkowe bonusy i Nagrania dla naszej załogi.
 • Wszystkie spotkania będą nagrywane, więc jest możliwość ich ponownego odsłuchania i przerobienia tematu.
 • Na zakończenie naszej podróży otrzymasz Dyplom Ukończenia 40 dni i dodatkowy prezent. 

Ile Cię to będzie  kosztowało?

BONUS #4 (wartość 200 zł) Mentoring / coaching 

Na dodatkowych  spotkaniach na żywo, co drugi tydzień podczas naszego 8 tygodniowego rejsu masz możliwość zadać mi osobiste pytanie, to z czym się najbardziej zmagasz, w czym masz największy kłopot, wyzwanie. Takich spotkań będzie 4 podczas naszej 8 tygodniowej przygody. 

 

DOŁĄCZAM JUŻ DZIŚ DO 40 DNIOWEJ PODRÓŻY PO SWOJE NOWE ŻYCIE!

Dlaczego  To Szkolenie Jest DLA CIEBIE? – Zobacz! 

Kochani, przeszłam u Ani indywidualną terapię samorozwoju, dzięki temu odkryłam szacunek, miłość, akceptację do samej siebie ale i również tą prawdziwa radość życia i przepracowałam także niewybaczenie, smutek , żal, rozczarowanie, złość , nienawiść ale człowiek cały czas się uczy, rozwija i chce być codziennie lepszym człowiek. Dlatego w styczniu zapisałam się do Ani na szkolenie online „ Twoje nowe życie “, gdzie mieliśmy 2 spotkania w tygodniu. Ania zawsze profesjonalnie i z humorem przygotowana z wartościowym przekazem poruszając tematy codzienne i otwierając mi oczy serce i duszę. ❤️ Co tydzień goście, którzy opowiadali swoje prawdziwe historie i jakie przemiany sukcesu odnieśli w życiu mimo przeciwności . Jeśli jesteś w punkcie swojego życia, gdzie nie wiesz co dalej?  Że czujesz same negatywne emocje w sobie i wyrzucasz je na bliskich ale chcesz to zmienić to, to szkolenie jest dla Ciebie. Ja biorę udział w kolejnym, bo nikt nigdy nie będzie idealny ale cały czas możemy pracować nad soba ❤️ polecam z całego ❤️
 
Beata 
 
 

 Droga Aniu,    

 Nie umiem wyrazić w słowach jak bardzo jestem wdzięczna
i cieszę się z Twojego kursu i z tego, ze udało mi się przyłączyć
 do tej edycji. Wszystko razem tak pięknie się uzupełnia i zazębia.  Wierzę, ze nic nie dzieje się bez powodu a ludzie potrzebują się na wzajem.

 Biorę sobie wszystkie Twoje wskazówki do serca i działam. Wiem jak ważne jest działanie. Miło, ze pewne tematy, o których mówisz na kursie są już za mną, to dobrze sobie to jeszcze raz przypomnieć i dopracować. Wiedzę o marketingu i planowaniu znam w teorii, ale dzięki Tobie poznaję jak można to zastosować w praktyce. Widzę jak wspaniale się to zazębia i mogę to połączyć i wykorzystać w
życiu i biznesie. Myślę, ze potrzebowałam właśnie kogoś kto
 “weźmie mnie za rękę, pokaże i poprowadzi krok po kroku”. Ten zeszyt to genialne posunięcie. Kapitalnie to wymyśliłaś. To jest narzędzie w kreowaniu siebie i biznesu. Ja przeprowadzałam takie notki jak miałam zajęcia z marketingu, ale to nie wystarczyło.
 Szybko zapominamy a kłopoty życia nas przytłaczają. Konsekwencja i nieustanne przypominanie sobie o naszych wartościach, bycie wdzięcznym, budowanie i kreowanie siebie razem z dowartościowaniem  swojej osoby jest kluczowe i teraz to dostrzegam. Jak wspomniałam byłam na kilkudniowej sesji w Szkocji w jednym z hoteli i intensywność prac spowodowała, ze zapisywałam w zeszycie co drugi dzień, ale przez to ze robiłam to już ponad tydzień (wiem, ze to kropla w morzu) to rankiem, kiedy wiedziałam ze braknie mi czasu na wpis – mówiłam to sobie na glos szykując się. Dziękowałam i
 mówiłam jaka jestem i co pięknego zrobiłam, osiągnęłam,
 zrealizowałam w tym roku. To mnie też nakręciło do działania i
 moja pewność siebie i praca z Bogiem odzwierciedla się w
 efektach pracy fotograficznej. To niesamowite.

Basia
 
 

Oferta Sesji Online 

Zmieniam Swoje Życie Na Lepsze! 

Sesja Online 1 Spotkanie

 • 40 dni  pełne przygód, rozwoju i pozytywnych zmian.
 • Spotkania w zamkniętej grupie 2 razy w tygodniu po ok 1,5  do 2 godziny każde.
 • Wspaniali żeglarze, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą w wybranym obszarze.
 • 2 sesje pytania Q&A/ konsultacje ze mną mną na żywo – mentoring. 
 • Ebooka Ludzie Sukcesu Dogoń Swoje Marzenia.
 • Karty pracy, ćwiczenia, zadania psychologiczne, rozwojowe, duchowe
 • Nagranie wideo Wejdź na Swój Szczyt na temat Planowania i wyznaczania celów.
 • Nagranie wideo Nie żyje przeszłością.
 • Wideo – 12 najgorszych błędów, które niszczą każdy związek.
 • Poradę prawną online. 
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla całej załogi naszego statku, gdzie otrzymasz wsparcie, motywacje i nowe kontakty.
 • Certyfikat imienny  dopłynięcia do celu.
Dołączam do podróży za 347 zł Kupuję podróż na prezent Dołączam i płacę teraz 199 zł

Pakiet 4  Sesji Online – miesiąc

 • 40 dni  pełne przygód, rozwoju i pozytywnych zmian.
 • Spotkania w zamkniętej grupie 2 razy w tygodniu po ok 1,5  do 2 godziny każde.
 • Wspaniali żeglarze, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą w wybranym obszarze.
 • 2 sesje pytania Q&A/ konsultacje ze mną mną na żywo – mentoring. 
 • Ebooka Ludzie Sukcesu Dogoń Swoje Marzenia.
 • Karty pracy, ćwiczenia, zadania psychologiczne, rozwojowe, duchowe
 • Nagranie wideo Wejdź na Swój Szczyt na temat. Planowania i wyznaczania celów.
 • Nagranie wideo Nie żyje przeszłością.
 • Wideo – 12 najgorszych błędów, które niszczą każdy związek.
 • Poradę prawną online. 
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla całej załogi naszego statku, gdzie otrzymasz wsparcie, motywacje i nowe kontakty.
 • Certyfikat imienny  dopłynięcia do cel.
 • 3 x indywidualną / godzinne sesje online z Anią Antoniak – Więcej o sesjach i pracy z Anią na stronie >>> TUTAJ 
Dołączam do podróży vip

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 • Co jeśli nie będę mógł/a uczestniczyć w spotkaniu?

Wszystkie spotkania są nagrywane i wysyłane kolejnego dnia do naszej całej załogi statku podróży. Możesz w dowolnej chwili odsłuchać nagranie. 

 • Jak będą wyglądały spotkania?

Spotkania odbywają się tylko dla naszej załogi dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek ( 1 raz wyjątkowo będzie to środa )  Każdego tygodnia otrzymujesz nowe link do spotkań. Na spotkaniach omawiane są poszczególne zagadnienia oraz zapraszani są goście w danym temacie. 

 • Ile czasu będzie trwało spotkanie?

Czas trwania to od 1 – 1,5 godzin, w zależności o pytań końcowych uczestników. 

 • Jak można zapłacić za szkolenie?

Płatności można dokonać jednorazowo 347 zł, lub 199 zł dzisiaj i 199 zł do 15 kwietnia Pakiet VIP płatność jednorazowa 697 zł.

 • Co jeśli zapłacę teraz 199 zł i później nie zapłacę drugiej części?

Otrzymasz dostęp do materiałów, grupy wsparcia  i spotkań tylko do dnia 15 kwietnia. 

 • Czy można kupić rejs/ szkolenie dla bliskiej osoby

TAK – przy zakupie można zakupić BON imienny.  W zamówieniu natomiast należy wpisać Imię i Nazwisko danej osoby oraz adres mailowy. BON imienny otrzyma osoba wraz z zaproszeniem na naszą podróż, która odmieni jej życie. Ruszamy 01 kwietnia.

 • Czy wystawiana jest Faktura?

Tak – Szkolenie Online 

 • Jak wyglądają sesje pytań i odpowiedzi – mentoring?

Spotkania odbywają się w soboty od godziny 7 rano. Na spotkaniu odpowiadam na Twoje indywidualne pytanie/zagadnienie/ wyzwania z którymi się zmagasz.  Spotkania są nagrywane i można je potem odsłuchać. Uczestnika nie widać, tylko słuchać. Więc jest przestrzeń na to by, zadawać trudne pytania i rozwijać się głębiej. 

 • Do czego są karty pracy?

Karty pracy otrzymujesz do indywidualnych działań każdego dnia, oraz do ćwiczeń, które wykonujemy wspólnie na sesjach online. Karty pracy mają kluczowe znaczenie w Twojej podróży! 

 • Jak wyglądają spotkania na sesjach z Anią Antoniak w pakiecie VIP?

Spotkania są ustalane indywidualnie w dogodnym dla obu stron terminie. Spotkania odbywają się an aplikacjo zoom i trwają każda po jednej godzinie. Na sesjach pracujemy jeden na jedne w wybranych i ważnych dla Ciebie  tematach.