SESJE I KONSULTACJE 

SESJE ANNA ANTONIAK

Z KIM PRACUJĘ I JAK MOGĘ CI POMÓC?

Pracuje w obszarach:

 • Budowania pewności i wiary w siebie,
 • Traum, uwarunkowań i schematów z dzieciństwa,
 •  Budowania wartościowych relacji międzyludzkich i odbudowy związków,
 • Pomoc w wychodzeniu z ciężkich stanów lękowych, depresyjnych,
 • Budowaniu na nowo swojego wartościowego życia,
 • Zaczynania życia na nowo 
 • Komunikacji i  relacji  w związku 
 • Konsultacje z mężczyznami w obszarze zrozumienia kobiet
 • Podnoszenie jakość pracy i efektywności,
 • Wzmacnianie swojego biznesu i kariery zawodowej itd.

 

Pracuję z kobietami, mężczyznami, parami i młodzieżą.

Możesz wybrać jedno spotkanie lub skorzystać z pakietów ( co jest korzystniejszą opcją cenową ) Zobacz >>>TUTAJ 

Spotkania odbywają się w formie online i trwają 60 minut. Komunikujemy się przez aplikację zoom, w dogodnie wybranym terminie. Praca sesyjna odbywa się na samym początku zwykle raz w tygodniu. W miarę Twojego rozwoju, ten czas może się wydłużać do spotkań raz na dwa tygodnie. 

Jeśli nie wiesz jaką opcję wybrać i czego potrzebujesz napisz do mnie na kontakt@ludziesukcesu.com – ustalimy to,  co będzie dla Ciebie najlepsze na ten moment!

Istnieje również możliwość zakupu pakietu dla innej osoby

 

Moi klienci mówią:

opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
opinia o pracy z anna antoniak
sesje/ terapia anna antoniak

Umów się na sesję lub konsultacje online z Anną Antoniak dzięki którym:

 • UWIERZYSZ W SIEBIE I ROZWINIESZ SWOJE MOCNE STRONY
 • NAUCZYSZ SIĘ RADOŚCI ŻYCIA I SZCZĘŚCIA
 • PRZEPRACUJESZ PRZESZŁOŚĆ I SCHEMATY Z DZIECIŃSTWA
 • ZACZNISZ REALIZOWAĆ MARZENIA I CELE
 • POPRAWISZ RELACJE I ZWIĄZKI
 • ROZWINIESZ SIĘ ZAWODOWO I BIZNESOWO 
 • ODNIESIESZ SWÓJ SUKCES 
UMÓW SIĘ NA SESJE

Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Ani za to, że mogłem ja spotkać, poznać  i pracować. Na posty Ani natrafiłem w czasie kiedy było mi bardzo źle i nie wiedziałem co mam dalej ze sobą zrobić. Zawsze uważałem się za silnego człowieka ,a wtedy właśnie czułem się jak mała bezbronna istota, idąca po bardzo ostrym brzegu życia i śmierci, gdzie jedno zbyt mocne wychylenie może spowodować całkowity upadek. Profesjonalizm i podejście Ani sprawiło ze mój stan poprawiał się, Ania potrafiła dotrzeć dokładnie w to miejsce, które potrzebowało leczenia. Jestem człowiekiem który bardzo ostrożnie dobiera osoby, którym opowiada o swoim życiu i problemach, tym bardziej od początku miałem zaufanie do Ani i wiedziałem, że mogę jej zaufać. I teraz już wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny i spotkanie Ani też jest tego dowodem. A wszystko to co mnie w życiu spotkało to … przeczytałem w książce autorstwa Ani… chyba jestem dość standardowy. Dziękuje Ci Aniu za to, że jak w styczniową noc napisałem maila i zgłosiłem się do Ciebie z błaganiem o pomoc,  to napisałaś mi i zechciałaś mi pomoc…. Gdyby wtedy nie było odzewu z Twojej strony… pewnie bym teraz nie pisał. Tym bardziej ogromne dziękuje🙏i rób to dalej, bo Jesteś w tym doskonała!

( mężczyzna chciał pozostać anonimowy ) 

Kiedy zgłosiłam się do Ani byłam pogrążona w marazmie i depresji. Codziennie walczyłam ze sobą o najmniejszą aktywność chociażby taka, jak umycie naczynia. Byłam pełna obaw o to, jak dalej będzie wyglądało moje życie i ogarnięta dziwną biernością. Terapia z Anią postawiła mnie na nogi. Najpierw pozwoliła uwierzyć, że może być lepiej, i tak było, robiąc czasem dwa kroki w przód i jeden do tyłu. Szłam jednak w dobrym kierunku powoli podnosząc się z marazmu w którym tkwiłam. Ania ma dużo empatii, ale więcej twardej miłości której ja potrzebowałam. Kieruje się w życiu uniwersalnymi zasadami, które ja dopiero uczę się wprowadzać. Wiem, że te podstawowe zasady i wartości są niezbędne, żeby żyć dobrze i po prostu nie ma drogi na skróty. Wiem że jeszcze długa droga przede mną, ale dzięki Ani mam bardziej poukładane w głowie, większy porządek z emocjami, więc maszeruje mi się łatwiej ❤

Bardzo odpowiadają mi metody, które stosuje Ania, ponieważ daje narzędzia, jak uporać się ze złymi emocjami oraz jak wprowadzać dobre nawyki myślowe. Bardzo brakowało mi tego przy poprzedniej terapii. Praca z Anią jest prawdziwą pracą nad samym sobą i naprawdę warto było podjąć ten wysiłek.

Alicja

Ostatnio miałam co prawda krótki, ale ciężki okres w moim życiu, i prywatnie i zawodowo. Jakoś tak się poukładało. Mimo wcześniejszej zmiany nastawienia, miałam wszystkiego dosyć i byłam lekko załamana. I wtedy zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak jest, i co mam z tym zrobić… I wiesz do czego doszłam? Że przez ten okres sama zaniedbałam zeszyt, a wdzięczność praktykowałam, ale jakoś bez przekonania. I wtedy sięgnęłam jeszcze raz do Twojej książki i do kursu “Uwierz w siebie” i znowu zaczęło się układać . Teraz wszystko wróciło do normy, ja nie zaniedbuje już tych ważnych ćwiczeń i nadrabiam zaległości w podcastach, które na nowo otwierają mi umysł. Następnym razem, kiedy znowu będę miała taką sytuację, już nawet nie będę się zastanawiać, co zrobić, tylko od razu sięgnę po książkę.

Ania

Od momentu, kiedy z nią pracuje mogę śmiało powiedzieć że dużo się u mnie zmieniło, a na pewno moje podejście jest zdrowsze do wielu rzeczy .Osoba otwarta, potrafi opierniczyć w bardzo subtelny sposób. Osoba dosadna  i nie owija, nie kręci, same konkrety . Daje możliwości wyboru przedstawia kilka różnych opcji, pozwala i pomaga zrozumieć spojrzeć inaczej na coś co nas dręczy. Śmiało mogę powiedzieć, że spośród wszystkich psychologów jakich miałem, z których szybko rezygnowałem przez ich  sposób podejścia do wielu spraw, Ania jest najbardziej konkretną.  Efekty miałem już po pierwszym spotkaniu.

Polecam, Bartek

Aniu jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Cię na swojej drodze, dziękuję za to, że pokazujesz mi jak mogę budować i poznawać siebie na nowo, byłam jak przysłowiowe dziecko we mgle, a Ty pokazałaś mi światełko w tunelu, pokazałaś, że można uwierzyć w siebie, polubić się, myśleć pozytywnie i widzieć życie w innych barwach  niż tylko czerń, praca z Tobą to najlepsze co mogło przydarzyć mi się w życiu ( oprócz moich dzieci oczywiście 😉) Dziękuję za motywację, prawdę i kopniaki do działania. Praca z Tobą   nie należy też do łatwych i przyjemnych. To ciężka orka dla wytrwałych, wymagająca konsekwencji i dużego zaangażowania, ale jest to czas mojej transformacji i odrodzenia, bo jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Aniu dziękuję za to, że jesteś  za Twoja pracę, dobroć i wiarę w ludzi ❤️ Oby jak najwięcej takich ludzi, którzy są wierni swoim wartościom i gotowi do każdej pomocy.
Aneta

Aniu, myślałam, co napisać, aby jak najlepiej oddać esencję współpracy z Tobą i powiem tak: dla mnie najcenniejsze jest Twoje zaangażowanie i szczere zainteresowanie drugim człowiekiem i skupienie na nim bez pouczania, radzenia, a przy tym brak wyrachowania, minimum teorii, a za to wskazywanie prostych dróg i możliwości. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu znanych mi terapeutów nie skupiasz się na roztrząsaniu problemu, rozkładaniu go na czynniki pierwsze, a za to wskazujesz jasno przyczynę i skutek, odkrywając nowe możliwości spojrzenia na problem, nowe perspektywy. Pokazałaś mi jak nauczyć się dostrzegać jasne strony życia zamiast skupiać się na negatywach. I na koniec, co bardzo istotne, nie czułam, że rozmawiam z terapeutą, a raczej zwierzam się dobrej przyjaciółce. Twoje dobre rady z pewnością odczulam nie tylko ja, ale i cała moja rodzina. Dziękuję Ci bardzo.

Ściskam  Ania 😘 

Książka Ani Antoniak ,,Ludzie Sukcesu’’ zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a spotkanie na konsultacjach potwierdziło, że Ania jest niesamowitą osobą. Potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę oraz dopasować ją do potrzeb uczestnika konsultacji. Inspiruje do zmiany myślenia, walki z najgłębszymi emocjami, strachem czy problemem z którym się mierzysz. Dzięki konsultacjom z Anią będziesz wiedział jakie wartości kierują Twoim życiem, przeprowadzisz analizę własnych zachowań, postępowań czy reakcji. Będziesz czuł motywację do codziennej pracy nad sobą, co doprowadzi do Twojej ogromnej przemiany w każdym aspekcie życia. W swojej książce Ania zawarła mi dedykację ,,Od marzenia wszystko się zaczyna”  i dzięki niej to marzenie się spełniło.

Dziękuję Aniu i polecam wszystkim konsultację bo naprawdę warto !!! 

Basia

Dobry wieczór. Piszę do Pani z wielkimi podziękowaniami za to co Pani robi. Jestem młodą osobą która interesuję się rozwojem osobistym. Chcę udowodnić sobie i innym, iż jestem w stanie odnieść sukces. Otrzymałem Pani książkę miesiąc temu od mojego brata, zupełnie przypadkowo. Po jej przeczytaniu moje nastawienie na świat uległo gwałtownej zmianie. Z osoby bez pomysłu i chęci na życie. Stałem się osobą pełną wigoru oraz uśmiechu. Moim nawykiem stało się codziennie czytanie, a także zdrowe odżywianie. Zacząłem przygotowywać się do maratonu. Jak powiedziałem, moim rodzicom, powiedzieli, że jestem świrnięty . Oglądam Pani filmiki na YouTube. Mam nadzieję, że zorganizuje Pani jakieś spotkanie dla wszystkich. Gdzie będzie można zrobić sobie z Panią zdjęcie. Dzisiaj właśnie skończyłem czytać drugi raz Pani książkę. Dziękuję bardzo i mam nadzieję, że będzie Pani robiła to dalej, czyli dawała światełko w ciemnym tunelu dla zgubionych.

Dziękuje Marmu

Moja Droga Aniu

Decyzja o podjęciu współpracy z Tobą była najlepszą decyzją w moim życiu. Myślę ze słowo współpraca mogę śmiało zamienić na ogromną pomoc i wsparcie jakie od Ciebie dostałam. Nauczyłam się przede wszystkim wdzięczności za to co już mam i co podarował mi Bóg. Każdego dnia w moim sercu czuję radość i dobro i staram się pielęgnować te uczucia. Staram się pozytywnie wpływać na ludzi wokół siebie lub zainspirować ich do działania. Dzięki Tobie zmobilizowałam się do przemyślenia czego tak naprawdę chcę od życia, jakie mam cele i marzenia a przede wszystkim jakiego pragnę mężczyznę i jaki chcę stworzyć z nim związek. Staram się słuchać głosu swojego serca, które podpowiada mi co jest dla mnie dobre a co nie. Nauczyłam się by codziennie karmić swoje serce Słowem Bożym, co daje mi niesamowity spokój. Cieszy mnie to, że osoby wokół mnie zauważają moją zmianę. Dzięki Tobie uśmiecham się każdego dnia, bo zrozumiałam że życie jest wspaniałym darem, za który jestem wdzięczna. 

Dziękuję Ci serdecznie za wszystko co dla mnie zrobiłaś. 

Pozdrawiam serdecznie 

Ania

Na sesjach Ania na tyle mocno mną wstrząsnęła ,że w momencie przewartościowałam  swoje życie i małymi krokami zaczęłam działać . Na początku nie było mi łatwo ,natomiast za każdym razem dotykało mnie głębiej i pragnęłam zmiany jestem po kilku konsultacjach i moje życie bardzo się odmieniło jestem spokojna , umiem zapanować nad emocjami i wyciszyć się to jest niesamowite .Czuje radość z życia , zaczęłam wyznaczać cele i je realizować .Sięgać po swoje marzenia . A moje relacje z dziećmi zmieniły się całkowicie   Przepełnia mnie wdzięczność za możliwość pracy z Anią i wszystkim gorąco polecam !

Paulina

 

Polecam serdecznie konsultacje z Anią.
Pomogła mi odnaleźć swoje marzenia i wyznaczyć cele, oraz jest wsparciem w trudnych chwilach życia. Bardzo miła i fantastyczna osoba.
Polecam 😀 10/10

Klient