Kluczem do życia jest bieganie i czytanie…

Dlaczego bieganie?

Dlatego, że jak biegasz, w Twojej głowie siedzi taki May człowiek, który mówi: „ Jestem taki zmęczony, zaraz wypluje wnętrzności, nie dam rady dalej biec”. I co, masz ochotę się poddać prawda?

Ale jeśli nauczysz się pokonywać tego małego człowieka, to nauczysz się jak się nie poddawać, kiedy rzeczy w twoim życiu staną się naprawdę trudne.

Dlaczego czytanie?

Bo gdzieś tam żyły miliardy ludzi przed nami, zanim się pojawiliśmy. I nie ma żadnego nowego problemu jaki moglibyśmy mieć z dziewczyną, ze szkołą, pracą, z czymkolwiek innym. Nie istnieje problem, który możesz mieć, a którego już ktoś wcześniej nie rozwiązał i nie napisał o tym książki

Dlatego kluczem do życia jest bieganie i czytanie.

 Will Smith

Pokonywanie siebie

Twój rozwój zaczyna się od pokonywania samego siebie. Kiedy przekraczasz swoje granice i wychodzisz ze strefy komfortu. Nic samo się nie zrobi, ale konsekwentnie i wytrwale będziesz zmieniać na lepsze swoje życie, rozwijać się i stawać się bardziej wartościowym człowiekim, mężem, matką czy przyjacielem.

Polecam przesłuchać podcast “Dlaczego warto czytać książki?” Podcastów możesz słuchać na aplikacjach dosłuchania podcastów takich jak Sptify, Googole Podcasts, Anchor, Apple Podcast oraz na YouTube na kanale Ludzie Sukcesu.

Zajrzyj na nasze kanały i bądź na bieżąco !

1 thoughts on “Kluczem do życia jest bieganie i czytanie…

  1. Grazyna says:

    Wspaniała mądra książka dla każdego.
    Daje widze I motywacje do przemiany swojego życia na lepsze. Każdy kto przeczyta tą książkę na pewno w jakiś sposób zmieni jego myślenie
    Dużo przydatnej wiedzy
    Polecam z całego serca I czekam na drugą część

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *