Sesje/Konsultacje – Praca z Anią

Dlaczego JA ?

Dlatego, że moje doświadczenie nie jest tylko na papierze, ale jest realne i dlatego przynosi efekty! Łącze rozwój osobisty, psychologię, coaching, mentoring  i duchowość w jedno. Jestem terapeutką dusz i pozytywnych zmian. Lata nauki i doświadczenia w tym zakresie pozwalają mi, bym  z mogła pomagać tym, którzy są gotowi na nowe życie!

Możliwe, że nabrałeś już do mnie zaufania, bo słuchasz prowadzonych przeze mnie podcastów Słowo Miłości na Dziś, jesteś na moim blogu, obejrzałeś jakieś moje filmy, czy przeczytałeś książkę

A może dlatego, że sama wiele przeszłam w swoim życiu i nie jestem wyłącznie teoretykiem, który jego trudy zna tylko z książek, albo zaliczył jakieś szkolenia (choć to, że się rozwijasz, jest godne pochwały),  ale przed wszystkim jestem praktykiem tego, o czym mówię i czego uczę

Ja także szukałam w pewnym momencie życia właściwej drogi i znalazłam ją dzięki duchowości, systematycznym ćwiczeniom rozwojowym  i pracy nad sobą. Wiem już, że samemu nie jest łatwo wrócić na właściwy tor. Kiedy ktoś wyciąga do Ciebie rękę, jest to o wiele prostsze.

 

Jak wygląda praca ze mną ?

Jestem konkretna i  dosadna w przekazach, więc będę naciskała Cię na działanie i dążenie do celu.  Nie chcę, byś dopiero za pół roku zaczął zmieniać swoje życie, pragnę by się to stało jak najszybciej! Dlatego od razu pokazuję pewne ćwiczenia i schematy, które w znaczący sposób poprawią Twój stan emocjonalny i duchowy. U mnie nie ma pitu pitu i lania wody, ale działanie i sprawdzanie wyników twoich działań, byś krok po kroku stawał się szczęśliwszym człowiekiem. Opinie o mnie mówią same za siebie.

 

Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Ani za to, że mogłem ja spotkać, poznać  i pracować. Na posty Ani natrafiłem w czasie kiedy było mi bardzo źle i nie wiedziałem co mam dalej ze sobą zrobić. Zawsze uważałem się za silnego człowieka ,a wtedy właśnie czułem się jak mała bezbronna istota, idąca po bardzo ostrym brzegu życia i śmierci, gdzie jedno zbyt mocne wychylenie może spowodować całkowity upadek. Profesjonalizm i podejście Ani sprawiło ze mój stan poprawiał się, Ania potrafiła dotrzeć dokładnie w to miejsce, które potrzebowało leczenia. Jestem człowiekiem który bardzo ostrożnie dobiera osoby, którym opowiada o swoim życiu i problemach, tym bardziej od początku miałem zaufanie do Ani i wiedziałem, że mogę jej zaufać. I teraz już wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny i spotkanie Ani też jest tego dowodem. A wszystko to co mnie w życiu spotkało to … przeczytałem w książce autorstwa Ani… chyba jestem dość standardowy. Dziękuje Ci Aniu za to, że jak w styczniową noc napisałem maila i zgłosiłem się do Ciebie z błaganiem o pomoc,  to napisałaś mi i zechciałaś mi pomoc…. Gdyby wtedy nie było odzewu z Twojej strony… pewnie bym teraz nie pisał. Tym bardziej ogromne dziękuje🙏i rób to dalej, bo Jesteś w tym doskonała!

( mężczyzna chciał pozostać anonimowy ) 

 Więcej opinii na dole strony.

Konsultacje i sesje online różnią się od siebie. 

Czym jest SESJA ONLINE –  Jest pracą w trudnych momentach życia, budowaniu Twojego poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Polecana dla osób w stanach depresji, lękowych, brakim sensu życia, po trudnych rozstaniach, rozwodzie, utraty kogoś bliskiego. Jeśli chcesz powstać, być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który kocha i akceptuje siebie oraz innych, to te sesje są dla Ciebie! Bardzo ważną kwestią jest fakt, że od razu zaczynamy działać, a to zmienia stan umysłu, duszy i serca. Stawiam na konkretne działania, technik i wypracowane ćwiczenia od lat, które pomogły wielu ludziom zmienić ich życie na lepsze. Czas Na Ciebie!

Czym jest KONSULTACJA ONLINE – to praca nad rozwoje Ciebie, Twoich kompetencji, umiejętności, rozwoju biznesowego czy kariery. Może być jednorazowa lub w opcji pakietu, gdzie pracujemy razem przez pewien okres sprawdzając na bieżąco efekty i postępy Twoje  

Łącze rozwój z duchowością. Bez względu na to, czy wierzysz w Boga, czy też nie, to jest właśnie dobry moment, by zacząć zmieniać swoje życie na lepsze. A jeśli poszukujesz  duchowości i nie znalazłeś nigdzie ukojenia dla swojej duszy, to z pewnością nasze spotkania będą jeszcze bardziej owocne.

Masz do wyboru kilka opcji:

* Możesz wybrać jedno spotkanie ze mną, kiedy masz tylko jakiś chwilowy dylemat i właśnie w tym momencie potrzebujesz temat przedyskutować z każdej strony – wybierz tę opcję. 

* Kiedy masz świadomość, że potrzebna jest dłuższa praca związana z konkretnym zdarzeniem, z przeszłości, bądź Twoim rozwojem – wybierz opcje 5, 10 spotkań. W pakiecie uzyskasz cenę znacznie tańszą.

Pracuję z osobami dorosłymi ( kobiety i mężczyźni ) jak i z młodzieżą w obszarach`:

* Budowania pewności i wiary w siebie,

* Traum, uwarunkowań i schematów z dzieciństwa,

* Budowania wartościowych relacji międzyludzkich i odbudowy związków,

* Pomoc w wychodzeniu z ciężkich stanów lękowych, depresyjnych,

* Budowaniu na nowo swojego wartościowego życia,

* Podnoszenie jakość pracy i efektywności,

* Wzmacnianie swojego biznesu i kariery zawodowej itd.

 

Jeśli nie wiesz jaką opcję wybrać i czego potrzebujesz napisz do mnie na kontakt@ludziesukcesu.com – ustalimy to,  co będzie dla Ciebie najlepsze na ten moment!

Jak wygląda spotkanie?

Spotkania odbywają się w formie online i trwają 60 minut. Komunikujemy się przez aplikację zoom, w dogodnie wybranym terminie. Praca sesyjna odbywa się na samym początku zwykle raz w tygodniu. W miarę Twojego rozwoju, ten czas może się wydłużać do spotkań raz na dwa tygodnie.

WAŻNE : Wykupiony pakiet należy wykorzystać w ciągu roku od jego zakupu. Pakiety nie podlegają reklamacji ani zwrotowi pieniędzy. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

Istnieje również możliwość zakupu pakietu dla innej osoby, lub skorzystania z Bonu Prezentowego. 

 
 

ZANIM  ZDECYDUJESZ SIĘ na sesje czy terapię ze mną, przesłuchaj proszę poniższe podcasty, na których mówię jak pracuje i co jest dla mnie ważne. 

Przeczytaj również opinie o pracy ze mną na dole strony i skontaktuj się ze mną na Facebooku, Instagramie, lub  drogą mailową

Do zobaczenia na TWOJEJ POZYTYWNEJ PRZYGODZIE ze mną na pokładzie

Dobry psycholog, dobra terapia

Z kim pracuję na sesjach, jacy to są ludzie?

Czym jest terapia, sesja, czy konsultacja?

Opinie klientów

Na konsultacjach Ania na tyle mocno mną wstrząsnęła ,że w momencie przewartościowałam  swoje życie i małymi krokami zaczęłam działać . Na początku nie było mi łatwo ,natomiast za każdym razem dotykało mnie głębiej i pragnęłam zmiany jestem po kilku konsultacjach i moje życie bardzo się odmieniło jestem spokojna , umiem zapanować nad emocjami i wyciszyć się to jest niesamowite .Czuje radość z życia , zaczęłam wyznaczać cele i je realizować .Sięgać po swoje marzenia . A moje relacje z dziećmi zmieniły się całkowicie   Przepełnia mnie wdzięczność za możliwość pracy z Anią i wszystkim gorąco polecam !

Paulina

Polecam serdecznie konsultacje z Anią.
Pomogła mi odnaleźć swoje marzenia i wyznaczyć cele, oraz jest wsparciem w trudnych chwilach życia. Bardzo miła i fantastyczna osoba.
Polecam 😀 10/10

Moja Droga Aniu

Decyzja o podjęciu współpracy z Tobą była najlepszą decyzją w moim życiu. Myślę ze słowo współpraca mogę śmiało zamienić na ogromną pomoc i wsparcie jakie od Ciebie dostałam. Nauczyłam się przede wszystkim wdzięczności za to co już mam i co podarował mi Bóg. Każdego dnia w moim sercu czuję radość i dobro i staram się pielęgnować te uczucia. Staram się pozytywnie wpływać na ludzi wokół siebie lub zainspirować ich do działania. Dzięki Tobie zmobilizowałam się do przemyślenia czego tak naprawdę chcę od życia, jakie mam cele i marzenia a przede wszystkim jakiego pragnę mężczyznę i jaki chcę stworzyć z nim związek. Staram się słuchać głosu swojego serca, które podpowiada mi co jest dla mnie dobre a co nie. Nauczyłam się by codziennie karmić swoje serce Słowem Bożym, co daje mi niesamowity spokój. Cieszy mnie to, że osoby wokół mnie zauważają moją zmianę. Dzięki Tobie uśmiecham się każdego dnia, bo zrozumiałam że życie jest wspaniałym darem, za który jestem wdzięczna. 

Dziękuję Ci serdecznie za wszystko co dla mnie zrobiłaś. 

Pozdrawiam serdecznie 

Ania

Dobry wieczór. Piszę do Pani z wielkimi podziękowaniami za to co Pani robi. Jestem młodą osobą która interesuję się rozwojem osobistym. Chcę udowodnić sobie i innym, iż jestem w stanie odnieść sukces. Otrzymałem Pani książkę miesiąc temu od mojego brata, zupełnie przypadkowo. Po jej przeczytaniu moje nastawienie na świat uległo gwałtownej zmianie. Z osoby bez pomysłu i chęci na życie. Stałem się osobą pełną wigoru oraz uśmiechu. Moim nawykiem stało się codziennie czytanie, a także zdrowe odżywianie. Zacząłem przygotowywać się do maratonu. Jak powiedziałem, moim rodzicom, powiedzieli, że jestem świrnięty . Oglądam Pani filmiki na YouTube. Mam nadzieję, że zorganizuje Pani jakieś spotkanie dla wszystkich. Gdzie będzie można zrobić sobie z Panią zdjęcie. Dzisiaj właśnie skończyłem czytać drugi raz Pani książkę. Dziękuję bardzo i mam nadzieję, że będzie Pani robiła to dalej, czyli dawała światełko w ciemnym tunelu dla zgubionych.

Dziękuje Marmu

Książka Ani Antoniak ,,Ludzie Sukcesu’’ zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a spotkanie na konsultacjach potwierdziło, że Ania jest niesamowitą osobą. Potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę oraz dopasować ją do potrzeb uczestnika konsultacji. Inspiruje do zmiany myślenia, walki z najgłębszymi emocjami, strachem czy problemem z którym się mierzysz. Dzięki konsultacjom z Anią będziesz wiedział jakie wartości kierują Twoim życiem, przeprowadzisz analizę własnych zachowań, postępowań czy reakcji. Będziesz czuł motywację do codziennej pracy nad sobą, co doprowadzi do Twojej ogromnej przemiany w każdym aspekcie życia. W swojej książce Ania zawarła mi dedykację ,,Od marzenia wszystko się zaczyna”  i dzięki niej to marzenie się spełniło.

Dziękuję Aniu i polecam wszystkim konsultację bo naprawdę warto !!! 

Basia

Aniu, myślałam, co napisać, aby jak najlepiej oddać esencję współpracy z Tobą i powiem tak: dla mnie najcenniejsze jest Twoje zaangażowanie i szczere zainteresowanie drugim człowiekiem i skupienie na nim bez pouczania, radzenia, a przy tym brak wyrachowania, minimum teorii, a za to wskazywanie prostych dróg i możliwości. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu znanych mi terapeutów nie skupiasz się na roztrząsaniu problemu, rozkładaniu go na czynniki pierwsze, a za to wskazujesz jasno przyczynę i skutek, odkrywając nowe możliwości spojrzenia na problem, nowe perspektywy. Pokazałaś mi jak nauczyć się dostrzegać jasne strony życia zamiast skupiać się na negatywach. I na koniec, co bardzo istotne, nie czułam, że rozmawiam z terapeutą, a raczej zwierzam się dobrej przyjaciółce. Twoje dobre rady z pewnością odczulam nie tylko ja, ale i cała moja rodzina. Dziękuję Ci bardzo.

Ściskam  Ania 😘 

Aniu jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Cię na swojej drodze, dziękuję za to, że pokazujesz mi jak mogę budować i poznawać siebie na nowo, byłam jak przysłowiowe dziecko we mgle, a Ty pokazałaś mi światełko w tunelu, pokazałaś, że można uwierzyć w siebie, polubić się, myśleć pozytywnie i widzieć życie w innych barwach  niż tylko czerń, praca z Tobą to najlepsze co mogło przydarzyć mi się w życiu ( oprócz moich dzieci oczywiście 😉) Dziękuję za motywację, prawdę i kopniaki do działania. Praca z Tobą   nie należy też do łatwych i przyjemnych. To ciężka orka dla wytrwałych, wymagająca konsekwencji i dużego zaangażowania, ale jest to czas mojej transformacji i odrodzenia, bo jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Aniu dziękuję za to, że jesteś  za Twoja pracę, dobroć i wiarę w ludzi ❤️ Oby jak najwięcej takich ludzi, którzy są wierni swoim wartościom i gotowi do każdej pomocy.
Aneta

Od momentu, kiedy z nią pracuje mogę śmiało powiedzieć że dużo się u mnie zmieniło, a na pewno moje podejście jest zdrowsze do wielu rzeczy .Osoba otwarta, potrafi opierniczyć w bardzo subtelny sposób. Osoba dosadna  i nie owija, nie kręci, same konkrety . Daje możliwości wyboru przedstawia kilka różnych opcji, pozwala i pomaga zrozumieć spojrzeć inaczej na coś co nas dręczy. Śmiało mogę powiedzieć, że spośród wszystkich psychologów jakich miałem, z których szybko rezygnowałem przez ich  sposób podejścia do wielu spraw, Ania jest najbardziej konkretną.  Efekty miałem już po pierwszym spotkaniu.

Polecam, Bartek

Kiedy zgłosiłam się do Ani byłam pogrążona w marazmie i depresji. Codziennie walczyłam ze sobą o najmniejszą aktywność chociażby taka, jak umycie naczynia. Byłam pełna obaw o to, jak dalej będzie wyglądało moje życie i ogarnięta dziwną biernością. Terapia z Anią postawiła mnie na nogi. Najpierw pozwoliła uwierzyć, że może być lepiej, i tak było, robiąc czasem dwa kroki w przód i jeden do tyłu. Szłam jednak w dobrym kierunku powoli podnosząc się z marazmu w którym tkwiłam. Ania ma dużo empatii, ale więcej twardej miłości której ja potrzebowałam. Kieruje się w życiu uniwersalnymi zasadami, które ja dopiero uczę się wprowadzać. Wiem, że te podstawowe zasady i wartości są niezbędne, żeby żyć dobrze i po prostu nie ma drogi na skróty. Wiem że jeszcze długa droga przede mną, ale dzięki Ani mam bardziej poukładane w głowie, większy porządek z emocjami, więc maszeruje mi się łatwiej ❤

Bardzo odpowiadają mi metody, które stosuje Ania, ponieważ daje narzędzia, jak uporać się ze złymi emocjami oraz jak wprowadzać dobre nawyki myślowe. Bardzo brakowało mi tego przy poprzedniej terapii. Praca z Anią jest prawdziwą pracą nad samym sobą i naprawdę warto było podjąć ten wysiłek.

Alicja

Ostatnio miałam co prawda krótki, ale ciężki okres w moim życiu, i prywatnie i zawodowo. Jakoś tak się poukładało. Mimo wcześniejszej zmiany nastawienia, miałam wszystkiego dosyć i byłam lekko załamana. I wtedy zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak jest, i co mam z tym zrobić… I wiesz do czego doszłam? Że przez ten okres sama zaniedbałam zeszyt, a wdzięczność praktykowałam, ale jakoś bez przekonania. I wtedy sięgnęłam jeszcze raz do Twojej książki i do kursu “Uwierz w siebie” i znowu zaczęło się układać . Teraz wszystko wróciło do normy, ja nie zaniedbuje już tych ważnych ćwiczeń i nadrabiam zaległości w podcastach, które na nowo otwierają mi umysł. Następnym razem, kiedy znowu będę miała taką sytuację, już nawet nie będę się zastanawiać, co zrobić, tylko od razu sięgnę po książkę.

Ania

konsultacja online

 Konsultacja wstępna określa naszą drogę współpracy jeśli jeszcze nie wiesz w jakich obszarach chcesz działać. Na tym spotkaniu ustalamy dalszy plan i naszą współpracę na sesjach lub konsultacjach –  zamów TUTAJ