Czym jest Sukces?

Czy sukces to tylko pieniądze i sława ?

Sukces, to nie tylko pieniądze, sława i prestiż … choć z  pewnością wielu tak własne myśli…

Człowiekiem sukcesu, może być kobieta, która miała wiele marzeń w tym jedno,  by wspierać innych, aby zmieniali swoje życie  i siebie, by stawali się lepszymi ludźmi, zmieniali i kochali świat. Która  dostała wiele  przykrości, bólu i łez , zaryzykował tak wiele dla swoich marzeń i celów,  aby być szczęśliwą i spełnioną i żyć tak jak chce…  Dziś ma cudowne życie i jest spełnioną kobietą.

Człowiekiem sukcesu może być mężczyzna, który przezwyciężył swe słabości i lęki, który mimo niepowodzeń i czasu,  który doświadczył na  swojej drodze do przemiany swojego życia i siebie samego nie poddał się.  Czasami było mu ciężko w  walce  ze sobą , lecz mimo wszelkich przeciwności nie poddał się, wytrwał… Dziś jest wspaniałym, szczęśliwym mężem, ojcem i przedsiębiorcą.

Człowiekiem sukcesu jest kobieta, która pokonała  chorobę, nie poddała się, wałczyła ze swoim nastawieniem i swoim ciałem.  Z wiarą patrzyła na kolejny dzień, bo chciała żyć i cieszyć się wszystkim tym, co ma i co jeszcze może mieć.  Dla siebie, rodziny, dla świata!

Człowiekiem sukcesu jest mężczyzna, który wyjechał  kilka lat temu na obca ziemię, pracował cały czas z dnia na dzień dla kogoś, aż pewnego dnia postanowił, że starczy ,że chce żyć inaczej, że chce zrobić coś dla siebie, coś zmienić.  Otworzył swoją firmę i świetnie spełnia się w tym co robi i odnosi sukcesy w swojej branży.

Każdy z nas może przejść swoja drogę i zacząć od teraz…

Możesz kreować swój własny sukces, swoje życi, jakiekolwiek chcesz aby ono było…

Bo przecież mamy je tylko jedno…  

Czy nie warto, aby Twoje życie było takie, jakie chcesz aby było? Abyś robił to, co kochasz, był z kimś kto Cię uszczęśliwia, podróżował, smakował i cieszył się każdym dniem…?

Może dziś jest trudno, może cierpisz i chcesz się poddać… nie masz już siły i tracisz wiarę…

Pamiętaj jednak… To jeszcze nie koniec!  Żyjesz, a jutro jest nowy dzień! Wolny od dnia dzisiejszego i wolny od błędów…

Miej marzenia i cele… idź po nie i trwaj w nich…

Nie poddawaj się, bo to jeszcze Nie koniec! Twoje serce wciąż Tyka i mówi, że Możesz to Zrobić!!!

Że …”Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą „

Z pozdrowieniami  

„Ludzie Sukcesu”

Więcej na temat sukcesu moimi oczami przeczytasz w mojej książce Ludzie Sukcesu- Dogoń Swoje Marzenia – która może być początkiem Twojej drogi i przemiany.

Zobacz koniecznie co znajdziesz w książce ?

Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia

Czym dla mnie jest sukces posłuchasz w filmie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *